GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 8448106
nr 844 8106
Skålfat
Kina, 1700-/1800-tal, dia 26, lagning
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 september 2013
kl 19:23:47
100 kr
Skålfat
Kondition: skadad
nr 844 8106
Skålfat
Kondition: skadad
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 2 september 2013 |